• Polski
  • English
  • Русский
 
pol-skór
поиск
 
 
  • Pol-Skór Foto
  • Pol-Skór Foto
 

Контакты

офис
P.P.H.U. POL-SKÓR
ul. Pojezierska 90
91-341 Łódź
tel./fax +48 42 640-77-71
polskor_mw
Журнал
Kalwaria Zebrzydowska
ul. Mickiewicza 42
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

tel. +48 33 876-61-13
fax +48 33 876-65-66
e-mail: biuro@kalwarianka.iap.pl

Карта

Контактная форма

Komentarze i pytania są mile widziane.

* (поля, обязательные для заполнения)
Картинка CAPTCHA
 

Administrator danych osobowych
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DOTYCZĄCY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych przy wymianie korespondencji e-mail, formularza kontaktowego lub w plikach cookies jest Krystyna Bednarek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U. POL-SKÓR

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora opisanego poniżej – przez czas niezbędny do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym zakresie nie dłużej jednak niż do czasu uznania za uzasadniony szczególną sytuacją Państwa sprzeciw.

Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zapewnieniu komunikacji z kontrahentami i potencjalnymi kontrahentami oraz innymi osobami, na zapewnieniu prawidłowego działania strony oraz na realizacji celów statystycznych. Państwa dane mogą być przetwarzane również w celu udzielania odpowiedzi na Państwa zapytanie z formularza kontaktowego.

Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: kontrahenci świadczący usługi na rzecz Administratora w zakresie IT.

Przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 

Продукт разбивкой по промышленности

 

Партнеры

  • Logo partnerzy 1
  • Logo partnerzy 2
  • Logo partnerzy 3